APARTMAN YÖNETİCİ SEÇİMİ KARAR ÖRNEĞİ

10.03.2019

KONU: KARTAL SİTESİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTI TUTANAĞI
     1) AÇILIŞ VE YOKLAMA YAPILDI, ÇOĞUNLUĞUN OLDUĞU GÖRÜLDÜ VE TOPLANTI BAŞLADI,
     2) FAALİYET RAPORU OKUMAK ÜZERE YÖNETİCİYE SÖZ VERİLDİ, ONUR UMMAK SÖZ ALARAK,
* ASANSÖRLER REVİZYON YAPILDI  *DİYAFON SİSTEMİ KURULDU *DOĞALGAZ ÇEKİLDİ *BAHÇE DUVAR İŞİ YAPILDI *ALACAKLAR OLDUĞUNDAN KAPI YAPILMADI *HİÇBİR KURUM VE KURULUŞA BORÇ YOKTUR DEDİ.
     3) EKLİ GELİR GİDER LİSTESİ SUNULDU. 12.03.2019 TARİHİ İTİBARİYLE 193550TL TAHAKKUK YAPILDIĞI (MART 2019 AİDATLARI DAHİL), 177509TL TAHSİL EDİLDİĞİ VE 16041TL ALACAK BULUNDUĞU, 176648TL HARCAMA YAPILDIĞI VE KASANIN +860TL OLDUĞU, 153TL YATIRANI BELLİ OLMAYAN AİDATIN BULUNDUĞU SÖYLENDİ. YÖNETİMİN İBRASI SORULDU. İMER YÖNETİM NİMET AYDIN UMMAK OY BİRLİĞİ İLE HESAPLARI İBRA EDİLDİ.
     4) KAT MALİKLERİNE YÖNETİCİ ADAYI VAR MI DİYE SORULDU. NERGİS ŞİMŞEK YÖNETİME ADAY OLDU, İMER YÖNETİM NİMET AYDIN UMMAK YÖNETİME ADAY OLDU. HAZİRUN CETVELİ ÜZERİNDE KAT MALİKLERİ VE VEKİLLERİNE TEK TEK SORULARAK KARŞILARINA + VE - İŞARETİ KONANLAR ÜZERİNDEN MÜŞAHİTLER HUZURUNDA YAPILAN SAYIMDA 17 OY NERGİS ŞİMŞEK VE 19 OY İMER YÖNETİM NİMET AYDIN UMMAK ALARAK YÖNETİME 2019 YILI İÇİN NİMET AYDIN UMMAK SEÇİLDİ. SEÇİLEN YÖNETİCİ BANKADA HESAP AÇMA KAPATMA VE PARA ÇEKME YATIRMA İLE İNTERNET BANKACILIĞI TAM YETKİ İLE KULLANMAYA YETKİLİ KILINMIŞTIR. MÜNFERİDEN İMZA BEYANI ÇIKARMAYA 16231180114 TC NUMARALI NİMET AYDIN UMMAK YETKİLİ KILINMIŞTIR. BİNAYI RESMİ VE ÖZEL KURUM VE KURULUŞLARDA TEMSİL YETKİSİ VERİLMİŞTİR. SEÇİLEN YÖNETİCİ NİMET AYDIN UMMAK AVUKATA VEKALET VERME VE GEREKTİĞİNDE AZLETMEYE YETKİLİDİR.
     5) DENETÇİ SEÇİMİNE GEÇİLDİ, KAT MALİKİ UFUK AKDAĞ, KAT MALİKİ ERDEM GÜRSES, KAT MALİKİ HASAN BAYRAM, KAT MALİKİ HASAN YILDIRIM, KAT MALİKİ UĞUR YÖS DENETÇİ OLARAK SEÇİLDİ.SEÇİLEN DENETÇİLER HESAPLARI DENETLEME YETKİSİNE SAHİP OLUP, DEMİRBAŞ SATINALIMLARINDA DENETİM EKİBİ İLE BİRLİKTE KARARLAR ALINACAKTIR. YÖNETİM BU KARARDAN SONRA AİDAT HARİCİ EK İŞLETME PROJESİ TEBLİĞ EDEREK AVANS TOPLAMAYA YETKİLENDİRİLMİŞTİR.

 

MERSİN 4.SULH HUKUK MAHKEMESİ KARARI İLE YÖNETİCİ SEÇİMİ

       İMER YÖNETİM, sorunları bitmek bilmeyen sitelere mahkeme kararı ile yönetici atanmaktadır. Bunlardan Mersin Mezitli Tece bölgesinde bulunan ÖZKALYONCU-2 Sitesidir. Sitede kat maliklerinin talebi üzerine açılan davada aşağıda mahkeme kararını bulabileceğiniz şekilde yönetici seçimi mahkeme kararı ile ifa edilmiştir.

kayum-atanması