MERSİN APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ HİZMETLERİMİZ

MERSİN GENELİNDE;
MEZİTLİ ŞUBEMİZ İLE TECE, DAVULTEPE, MENDERES,ÇİFTLİKKÖY, GÖÇMEN

 Apartman veya Sitenizde hizmet vermekteyiz.

PROFESYONEL SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ TEK FAALİYET KONUMUZDUR.

HİZMET SEKTÖRÜNDE ÜRÜN SATIŞI HİZMETTİR. TERAZİYE KONULUP ÖLÇÜLEBİLEN BİR VARLIK DEĞİLDİR.

HİZMET SATIN ALIRKEN ALDIĞINIZ HİZMETİN KALİTESİNİ FİYATI BELİRLER.

 

1) Doğalgaz Proje ve Tesisatı ile Abonelik İşlemlerinin Gerçekleştirilmesi,
2) Merkezi Isıtma Sistemi Kazan Ekipman vb. Kurulum ve Devreye Alma,
3) Asansör Bakım, Montaj ve Revizyon İşlemlerinin Yaptırılması,
4) Ortak Kullanım Alanlarına Ait Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri,
5) Her Türlü Pis ve Temiz Su Tesisatı ile Arıza ve Bakım İşlemleri,
6) Havuz İşletme Giderleri, Bakımı, Temizliği ve Kimyasalları,
7) Üçüncü Şahıslar ile olan Hukuki İhtilaflar
8) Hidrofor, Pis ve Temiz Su Motorları, Kuyulama ve Kuyu Motorları,
9) Cam ve Pano İşleri,
10) Kapıcı Davaları
11) Parke Taş, Bahçe Düzenleme ve Peyzaj
12) Fayans ve Boya İşleri,
13) Dış Cephe Mantolama ve Boya İşlemleri,
14) Mantolama ve Isı Yalıtım Sistemleri,
15) Ortak Kullanım Alanlarının Temizliği ve Diğer Temizlik İşleri,
16) Jeneratör Kurulumu ve Bakımı,
17) Kamera ve Güvenlik Sistemleri,
18) Görevli ve Güvenlik Görevlisi Temin Edilmesi,
19) Görüntülü ve Sesli Diyafon Sistemleri,
20) Akıllı Ev Sistemleri,
21) Merkezi Isıtma Sisteminde Kalorimetre ile Endeks Paylaşım ve Okuma-Faturalandırma-Tahsilat Hizmeti,
22) Otomatik Kapı ve Motor Sistemleri,
23) Rutubet ve Dam İzolasyonu ile Su Deposu İzolasyonu,
24) Demir Doğrama ve PVC İşleri Cam Balkon Sistemleri,
25) Sağlıklı Su için Krom Hidrofor ve Krom Su Deposu Sistemleri,
26) Müteahhit Firmanın Ayıplı Ev Tesliminde Tüketici Mahkemesinde Açılacak Davalar,
27) Davalarımızın Firma Bünyesindeki Avukat Sayesinde Profesyonel Anlamda Takibi,
28) İcra Takiplerinin Ücret Karşı Tarafa Ait Olmak Kaydı ile Gerçekleştirilmesi ve Bu Sayede Hukuki Hiçbir hakkınızın Kaybolmaması,

NOT: BAHSE KONU HİZMETLERİMİZİN TÜMÜ YÖNETİM HİZMET BEDELİ ÜCRETİMİZE DAHİL DEĞİLDİR.OPSİYONEL OLARAK ALINACAK HİZMETLER HİZMET ÜCRETİ FİYATINA EKLENİR.

Finansman Avantajı,

Piyasa Fiyatı Altında Alınması,

Aidat ve Demirbaş Giderlerinin Eşit ve Kanuni ilkelere Göre Tahsili,

 

 

 UZMAN TEKNİK KADROMUZ İLE HER AN YANINIZDAYIZ!

Şirketimiz Personeli Haftalık olarak apartman denetlemesi yapıp, kat malikleri şikayet istek ve önerilerini 0533 406 88 08 ve 0530 731 18 30 numaralı telefondan bize 7/24 iletebilecekleri gibi, bu teknik denetlemede de göze çarpan olumsuzluklar raporlanır. Whatsapp gruplarından sizlerle paylaşılır. Bu arıza kaydı ilgili birimlere iş emri çerçevesinde iletilir ve sorunun çözülmesi sağlanır. Sözleşmemizdeki yetkilendirilmiş harcama miktarını aşmamak kaydı ile sorunlar sizi mağdur etmeden çözülür.

 

 HİZMETLERİMİZ

     İmer Yönetim; Mersinde Profesyonel Yönetim alanında uzaman çözüm ortakları ve şeffaf yönetim anlayışıyla  tüm teknolojik takip sistemlerine sahip yaşadığınız toplu konut alanlarında yaşamı kolaylaştıran yönetim sunmaktadır. 

Profesyonel Yöneticilik iş dalında 10 yılı aşkın tecrübe ve  memnuniyet zincirlerinden oluşan referanslarıyla artık Mersin'de hizmet veren firmamız MEZİTLİ İŞBANKASI ÜZERİNDEKİ KENDİ MÜLK OFİSİNDE ve ÇARŞI ŞUBESİ İLE SOĞUKSU KARAKOLU BARIŞ ELEKTRONİK KARŞISINDA hizmet vermektedir. 

İMER PROFESYONEL YÖNETİM, Toplu Yaşam alanları olan Apartman, Bina, Rezidans ve Sitelerin ortak kullanım alanlarına yönetim tarafından yaşamı kolaylaştırmak ve huzurlu bir alan haline getirilmek üzere yapılan harcamaları bağımsız bölümlere düşen eşit payları ödemeyen ve/veya ödemekte zorlanan sakinlerinin finansmanını sağlamaktadır. Tahsil edilemeyen aidat ve demirbaş ücretlerini tamamı ile hukuksal çerçevede tahsil ve sulh yolunu bünyemizde hizmet veren hukuk alanında uzman kişiler tarafından uzlaşı, sonrasında yasal işlem yoluyla tahsil etmekte olup, sormak istediğiniz sorulara, edinmek istediğiniz bilgilere samimiyet çerçevesinde yanıt alabileceğiniz yer İMERYÖNETİM' dir.

Ailemize katılan, apartman, site ve rezidanslar için verilen kullanıcı adı ve şifre aracılığıyla ÜYE OTOMASYON SİSTEMİMİZ APSİYON sayesinde gelir-gider, faturalar, görevli ssk ödemeler ve kişisel ekstrelere ulaşabileceğiniz online veri tabanına sahip web adresimizde yaptığımız hizmeti şeffaflık anlayışıyla istediğiniz her an takibini yapabileceğiniz yöneticilik hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Site Yönetim Şirketimiz, K.M.K ( Kat Mülkiyeti Kanunu ) mevzuna hakim yönetimimiz sizlere tamamı ile huzur içinde yaşam sürmenizi ilke edinmiş ve sizlerle yapılan görev akdi ile hizmet veren kuruluştur.

Sistemimize katılan toplu yaşam alanlarının mali değerlerinin artmasının yanı sıra yaşam alanına yapılacak olan harcamaların piyasa değerleri arasında en düşük ve en faydalı olanını tercih ederek mali anlamda külfetsiz ve tutumlu bir hizmetle bütçenize büyük katma değer sağlamaktayız.

Ortak kullanım alanlarında meydana gelen arızaların şeffaflık politikası ile hazırladığımız web sitesinden bizler ve sizler teknik ekibin takibini yaparken en kısa zamanda alanında uzman bu kişiler tarafından müdahale edilip arızanın mağduriyet boyutuna gelmeden giderilmesi size sunduğumuz hizmetlerimizden birtanesidir.

Hizmetlerimiz arasında aidat toplama konusunda size büyük rahatlık ve ödeme kolaylığı sunan diğer bir sistem ise site, apartman ya da rezidansınız adına herhangi bir hesap işletim ücretine maruz kalmadan açılan hesaba daire numaranız ve isminiz açıklamasıyla İBAN numarası ile ödeme yapabilmenizdir. Aidatlarınızı kapıcıya toplatmaya son verebilirsiniz.

Asansörlerinizin MMO ( Makine Mühendisleri Odası )'ndan alınması gereken uygunluk belgesi ve güvenlik önlemleri bünyemizde hizmet veren kişiler tarafından  yapılmaktadır.

 

Kısacası yaşam alanınızda size rahat, huzurlu ve güvenilir bir yaşam sunan hizmetimiz ile Profesyonelliği üst düzeyde tutan iş ahlakımız ile sizlere YENİŞEHİR, TOROSLAR VE MEZİTLİ bölgelerinde hizmet vermekteyiz... 

Yaşamın gitgide hızlandığı Mersin'de komşuluk ilişkileri de buna paralel olarak gerilemektedir. Özellikle de apartman yönetimleri esnasında ortaya çıkan karmaşıklıklar komşuluk ilişkilerini iyice zedelemektedir. Bu düşünceden hareketle apartman içindeki huzuru sağlamak ve komşular arası gerilimi azaltmak için apartman yönetimleri profesyonel yönetimlere bırakılmaya başlanmıştır.

Şirketlerle çalışmak profesyonelliği esas aldığı gibi düzenli bilgilendirmelerle gelir giderlerinizin ne olduğu konusunda sıkıntılarınızı ortadan kaldıracaktır. Sizlere Profesyonel Apartman Yönetimini öneriyoruz. Mersin ili ve çevre ilçelerinde yenişehir,toroslar ve mezitli'de apartman yönetimi yaparken; Herkesin kullanabileceği aidat takip sistemimiz ile Apartman asansör yönetmeliği uygulanması, Apartman için işletme projesi hazırlanması, Apartman olsun siteler olsun, apartman site yönetmeliği uygulanmaktadır. Şirketimiz tarafından yapılan apartman ve site yöneticiliği, Başta apartman ve site yönetim programına uygun, Apartman yöneticisi görevleri sorumluluğu ve bilincinde, 634 sayılı kat mülkiyeti kanununa uygun apartman yönetim sistemi oluşturulmuştur. 

APARTMANINIZIN YADA SİTENİZİN PROFESYONEL YÖNETİMİNİ ŞİRKETİMİZ ÜSTLENDİĞİNDE;

 • Apartmanınızın gelir gider durumu tespit edilip kat mülkiyeti kanununa uygun şekilde sizlere yansıtılacaktır.

 • Dairelerin ödemeleri düzenli takip edilip, işletme defterine yıl sonunda işlenecektir.

 • Hazırlamakla yükümlü olduğunuz işletme projesi ve kabul görmesi için yapmanız gerekenlerden şirketimiz sorumlu olacaktır.

 • Kapıcı, kaloriferci, gece bekcisi ve (veya) bahçıvanınızın tüm resmi işlemleri iş kanununa uygun şekilde mali müşavirimiz tarafından takip edilecektir.

 • Görevlinizin tüm resmi evrak ve dökümanlarının zamanında imzalanması, yasal süreler göz önüne alınarak eksik evrak kalmamasının sağlanması ve hukuki durumlarda eksiksiz/hatasız evraklar ile kanun karşısında tam ve güvenilir durumda hakkınız savunulacaktır.

 • Aidat ve demirbaş ödemeleri kredi kartı ile tahsil edilebilecektir.

 • Yıllık Olağan ya da Olağanüstü toplantılarınızın usulüne uygun yapılması ve alınan kararların yasaya uygun şekilde uygulaması tarafımızdan sağlanacaktır.

 • Apartmanınızın ihtiyacı olan teknik servis ekibi (asansör, hidrofor, elektrik, su vs.) sizlere hizmet verecektir.

 • Ortak kullanım alanlarına yaptırılacak demirbaşlar ile ilgili tüm teklifler alınıp, sizlere toplantıda danışıldıktan sonra işletme projesi kapsamında uygulanacaktır.

 • Aylık giderleriniz düzenli ödenip, panolar aracılığı ile sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

 • Sizlere dağıtacağımız şifreler ile internet otomasyonumuzda tüm takipler yapılabilecektir.

 • Yöneticinin görevleri arasında bulunan sigorta ve ortak alan demirbaşlarının periyodik takibi ve korunması şirketimiz tarafından yapılacaktır.

 • Görevli kıdem tazminatı bütçelemesi şirketimiz tarafından yapılacaktır.

 • Ödemelerini yapmayan kat malikleri hakkında şirket avukatlarımız aracılığı ile icra takibi başlatılacaktır.

 • İstenildiğinde apartmanınıza güvenlik personeli temin edilecektir.

 • Düzenli periyotlarda apartmanınız ekiplerimiz tarafından denetlenecektir.

 • Şirketimiz Uzman teknik kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.