Site Yöneticilerinin Avantajları

Site Yöneticilerinin Avantajları

Daire sakinleri tarafından belirlenen profesyonel yönetici, bina ile ilgili tüm sorunların ya da ihtiyaçların karşılanmasından sorumludur. Genellikle oy birliği ile seçilen görevliler bina ile ilgili oluşabilecek problemlerin kısa süre içerisinde giderilmesine katkı sağlarlar. Mezitli Site yönetimi daha zor olmak ile birlikte aynı anda birden fazla apartman giderlerini belirlemek önemlidir.

Mersin Apartman yönetimi kolay gibi görünse de binanın temizliğinden ve bakımından sorumluğu olmak sanıldığı kadar basit değildir.

Yakıt Ödeme Zorunluluğu Yok

Yönetim şirketi tarafından belirlenen görevlinin aidat ödeme zorunluluğu yoktur. Aynı zamanda kış aylarında yakıtta alınmadığı için site yöneticileri avantajları istedikleri gibi kullanırlar.

Daire sakinlerinin belirledikleri görevliler bina ile ilgili yaşanan tüm sorunlara en kısa süre içerisinde çözüm oluştururlar. Dışarıdan yönetici almak yerine binadan birini seçmek daha iyi sonuç alınabilmesi açısından önemlidir.

Aidat tahsilatı dışında aynı zamanda yöneticiler, binanın temizliği, aylık giderlerin karşılanması ve yıllık bakımların yaptırılması gibi konularda da çalışmalarını sürdürürler. Bu sayede binanın uzun süre korunmasına yardımcı olunur.