Apartman Site Yönetimi Hizmet İçerikleri

Apartman Site Yönetimi Hizmet İçerikleri

Toplu konut ve toplu yaşam alanları olan site ve apartmanlarda yönetimi sağlamak oldukça   meşakkatli bir iştir. Genellikle site ya da apartman da oturan bina sakinlerinden seçilen yönetici bazen bazı konularda çözümsüz kalabilmektedir. Ciddi şekilde önemli işlerin yapılması konusunda bilgi sahibi olmayan yöneticiler yönetim konusunda yetersiz kalabilir. Bina için yapılması gereken işlerde çoğunluğun kararı gerektiğinde oy çokluğunu sağlayamayabilir. Tüm bu sıkıntıların yaşanmaması için bina yönetimini dışarıdan daha profesyonel şekilde almak çok çok daha mantıklı ve çözüm odaklı olabilir. Bina hizmetinin düzenli ve kusursuz işleyişi açısından verilecek en doğru karar uzman bir destek almak olacaktır.

Site ve Apartmanlarda Yaptığımız Hizmetler

10 yılı aşkın bir süredir Mersin de apartman ve site yönetimi hizmetinde aktif olarak yer alıyoruz. Tecrübe ve aldığımız eğitimlerle toplu yaşam alanları olan site ve apartmanlarda huzurun güvenin ve konforun yaşanmasına destek veriyoruz. A’dan Z’ye gerekli olan her hizmeti sunmaktan kaçınmıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin bazıları

  • İlk olarak aidat konusunu düzene oturtmayı amaçlıyoruz. Bu vesile ile binanın eksik ve giderlerini tamamlıyoruz.
  • Toplantılar düzenleyerek ortak kararlar alınmasına katkı sağlıyor makul çözümler geliştiriyoruz.
  • Binanın ortak kullanımında olan asansör ışıklandırma kapı otomatikleri ziller diafonlar gibi araçların teknik bakımını ve onarımını gerçekleştiriyoruz.
  • Binada kullanılması ihtiyaç olan demirbaşların alımını ya da yapılması gerekiyorsa yaptırılmasını sağlıyoruz.
  • Bina çevre düzenlemesi ağaç dikimi ya da diğer bitkilerin ekim dikim gibi işlerini üstleniyoruz
  • Bina hizmetine bakması için ortak kararlar doğrultusunda görevli temizlikçi bahçıvan ve yahut güvenlik görevlisi alımını yapıyor sigortası giriş belgeleri gibi işlemlerin takibini gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde iş çıkışı verilen çalışanların çıkış işlemleri tazminatı gibi yasal prosedürleri aksatmadan yapıyor ileride sorun yaşanmaması konusunda gerekli tedbirleri alıyoruz.
  • Binada yapılması gereken ısı yalıtım ses yalıtım çatı tamiri ve diğer gerekli tadilatların yapılması konusunda gerekli olan her şeyi yapıyoruz.
  • Aralıklı sürelerle bina denetlemesi yapıyor ve eksiklerin tamamlanması konusuna pratik çözümler getiriyoruz.

Sunduğumuz bu hizmetlerden kusursuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.