APARTMAN YÖNETİMİ NEDİR?

     Apartman yönetimi 10 daireden başlayan ve 40-50 dairelik tek blok şeklinde yapıların idaresidir. Profesyonel Apartman Yönetimi ile apartmanınızın bir banka hesabı olur. Tüm malik ve sakinler bu apartman adına açılan hesaba ödeme yaparlar. Bu banka hesabından ise binanın tüm ödemeleri yapılır. Dekontlu bir şekilde yapılan ödemeler geçmişe yönelik evraklandırılır ve şaibeye mahal bırakılmaz. Apartmanın temizliğini şirket yapar ve bu hizmet için fatura alırsınız. Yıllar sonra bunu ispatlamak istediğinizde faturaları ibraz etmeniz yeterli görülür. 

     Aidat alacakları artık kabus olmaktan çıkıyor,

     Aidatların düzenli tahsilatı sağlanır. Kiracısı ile müşterek sorumlu olan kat maliki kiracının ödemediği aidatı kanun gereği ödemek zorunda kalır. Asla bulamadığınız kat maliklerine erişebilen yönetim şirketi yasal uyarılar yapıldıktan sonra konuyu hukuki zemine taşır.

     Yaptırılacak işler hayal olmaktan çıkıyor;

     Alacakların düzenli tahsilatı karar altına alınan büyük ölçekli, Jeneratör alımı, İzolasyon, Asansör Revizyonu, Doğalgaz, Merkezi Isıtma gibi işleri yapılmasını sağlar. İşletme projesi tebliği itibariyle site kasasına girecek gecikme cezası kat malikinin düzenli ödeme yapmasını sağlar.